Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розпочалися профілактичні лекції з вакцинації серед студентів
Четвер, 30 вересня 2021 15:24

У ЧДТУ розпочалися профілактичні лекції з вакцинації серед студентів

30 вересня 2021 року в Черкаському державному технологічному університеті розпочалися профілактичні зустрічі з питань вакцинації відповідно до встановленого графіка.

Перша інформаційна зустріч пройшла з керівним складом ЧДТУ: ректором, проректорами, деканами, керівниками структурних підрозділів закладу вищої освіти.

Завідувачка відділу імунопрофілактики «Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Ірина Шуляренко зазначила, що основним завданням таких заходів є формування прихильності до щеплень від Covid-19. Ірина Шуляренко розповіла про види щеплень, формування колективного імунітету та відповіла на низку запитань від освітян.

Після бесіди з керівним складом Черкаського державного технологічного університету Ірина Шуляренко зустрілася зі студентами будівельного факультету.