Ви тут: ЧДТУ Новини Студентів ЧДТУ запрошують до участі у фестивалі інженерних талантів «Future of Ukraine»
Четвер, 30 вересня 2021 11:19

Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Благодійна організація «Благодійний Фонд імені Святого Володимира»,  за сприяння компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг Україна», «Боінг Україна» реалізовують Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine-2021». Долучитись до події запрошують і активне студентство Черкаського державного технологічного університету.

Мета Фестивалю —  сприяння розвитку інженерної освіти, популяризації інженерної професії, пошуку, заохочення та підтримки творчої, талановитої молоді, яка планує пов’язати своє майбутнє зі створенням новітньої техніки.

То ж взяти участь у «Future of Ukraine-2021» можуть студенти, яким подобається вирішувати нестандартні технічні задачі, готові спробувати себе у дійсно масштабній події, які вільно володіють англійською мовою та хочуть відправитись у незабутню подорож. Адже головний приз Фестивалю – оплачувана поїздка на Boeing!

Охочі мають реєструватись за посиланням: https://bit.ly/FoU2021. Реєстрація триває до 18 жовтня 2021 року.