,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Noosphere Engineering School при ЧДТУ запрошує на онлайн вебінар, присвячений штучному інтелекту
Понеділок, 27 вересня 2021 12:07

Noosphere Engineering School при ЧДТУ запрошує на онлайн вебінар, присвячений штучному інтелекту

Noosphere Engineering School при ЧДТУ запрошує на онлайн вебінар, присвячений штучному інтелекту

Noosphere Engineering School, що діє при Черкаському державному технологічному університеті, запрошує 28 вересня на онлайн вебінар, присвячений штучному інтелекту: «Artificial Intelligence Now — create your own personal assistant!»

Подія безкоштовна та відкрита для всіх, хто цікавиться AI технологіями (вік учасників: від 12 до 24 років).
Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/FUTrRqksanDTMCwAA
ПРО ПОДІЮ
Якщо ви мрієте створити власного віртуального помічника, який би виконував всі завдання, на вебінарі допоможуть втілити таку мрію з використанням нейромереж, адже це один з найпопулярніших способів реалізації штучного інтелекту.
Ви дізнаєтеся про важливі секрети штучного інтелекту та нейронних мереж, опануєте нові навички кодування та запрограмуєте власного віртуального помічника для розпізнавання голосу або зображень. Також ви познайомитеся із інформацією про сучасні програмні продукти, створені на основі штучного інтелекту, від представника відомої в Україні ІТ-компанії SPD-Ukraine.
ВЕДУЧІ:
 Олександр Мельник, Computer Vision Engineer у SPD-Ukraine.
Євген Федоров, професор кафедри робототехніки та спеціалізованих комп’ютерних систем Черкаського державного технологічного університету, доктор технічних наук, який понад 15 років працює з технологіями штучного інтелекту, data science та machine learning.
Початок: 28 вересня 2021 р., 16:00
Місце проведення: онлайн [ZOOM]
 Подія відбувається у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.