,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини 27 вересня – Всесвітній день туризму та День туризму в Україні
Понеділок, 27 вересня 2021 09:12

27 вересня – Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

27 вересня – Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Свято започаткували з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, адже у багатьох країнах світу саме туризм є основною складовою наповнення бюджету. 

Україна має унікальні можливості для розвитку всіх без винятку видів туризму — від гірського, лікувального до екстремального і паломницького. Туризм охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів. Черкащина з мальовничими краєвидами, багатою історико-культурною спадщиною, безцінними ресурсами та привітними і гостинними людьми, має всі умови для успішного розвитку туристичної індустрії.  

       День туризму – професійне свято тих, хто працює у цій сфері, тих, хто намагається професійно забезпечувати наш повноцінний відпочинок та комфорт під час подорожей.  Принагідно вітаємо викладачів та студентів факультету харчових технологій та сфери обслуговування (декан  – почесний працівник туризму України, професор Лариса Чепурда), кафедру туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету з професійним святом, а також усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок.  Нехай життя буде сповненим цікавими зустрічами, відкриттями та враженнями під час пізнання навколишнього світу!