Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ відбулася традиційна Посвята першокурсників у студенти
Четвер, 16 вересня 2021 13:12

На кафедрі дизайну ЧДТУ відбулася традиційна Посвята першокурсників у студенти

На початку навчального року, в перші осінні дні, на кафедрі дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету відбулася традиційна Посвята в студенти першокурсників. Цьогоріч до потужної сім’ї дизайнерів приєдналися студенти першого та другого курсів.

Спільне приготування запашної каші, різноманітні командні конкурси та ігри, квести, цікаві фотосесії, неформальне спілкування з викладачами на лоні природи  зробили це свято незабутнім для кожного студента.

– Щиро вітаю зі вступом до нашого університету та ласкаво просимо до нашої кафедри! Вчіться із задоволенням, набувайте нових знань, вдосконалюйте навички, які стануть в нагоді у майбутній успішній професії,  ­– такими словами привітала нових студентів завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ, професорка  Інна Яковець.