,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ зміцнює партнерські зв’язки у туристичній галузі: укладено договір про співпрацю з ТОВ Travel Professional Group
Четвер, 09 вересня 2021 09:21

ЧДТУ зміцнює партнерські зв’язки у туристичній галузі: укладено договір про співпрацю з ТОВ Travel Professional Group

ЧДТУ зміцнює партнерські зв’язки у туристичній галузі: укладено договір про співпрацю з ТОВ Travel Professional Group

8 вересня 2021 року у Черкаському державному технологічному університеті відбулася  конференція з туризму, ініційована завідувачкою кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професоркою Ганною Чепурдою спільно з національним туроператором Travel Professional Group. У заході взяли участь як викладачі і студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, так і представники туристичних операторів та агенцій Черкас.

- Якщо людина не подорожує, вона не живе. Після вдалої мандрівки кожен з нас з новими силами береться до роботи, якісно виконує свої завдання і обов’язки. Сьогодні з допомогою туристичних операторів будь-яка подорож стає вдалою, адже за вас попіклуються професіонали туристичної галузі. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету готує висококваліфікованих фахівців у сфері туризму, деякі з них відкривають свої агенції, продовжуючи розвивати туризм в Україні та розширювати географічні межі для українців, - зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.

Під час конференції директорка з продажів TPG Лілія Єлагіна розповіла учасникам про відкриття чартерного рейсу до Кенії та познайомила з розмаїттям туристичних атракцій та особливостей цієї унікальної африканської країни. Зі свого боку, директорка представництва TPG у Запоріжжі Людмила Коваль поділилася секретами успішного туристичного бізнесу та заохотила черкаських туристичних агентів до активних дій задля розвитку туризму в регіоні та збільшення клієнтської бази.

У межах візиту представників TPG до єдиного закладу вищої освіти Черкащини  Черкаський державний технологічний університет уклав договір про співпрацю з Travel Professional Group в освітній, науковій, інноваційній, організаційній та методичній сферах.

Договір передбачає організацію та проведення різного роду заходів на базі ЧДТУ для студентів спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа», а також на базі компанії Travel Professional Group. Разом з цим, партнери  розширюватимуть партнерські зв'язки у науковій, навчально-методичній,   культурній та інших сферах діяльності.