Ви тут: ЧДТУ Новини Команда кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації ЧДТУ долучилася до V Етапу «Трофею FAU» з ралі на серійних авто
Середа, 01 вересня 2021 10:21

Команда кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації ЧДТУ долучилася до V Етапу  «Трофею FAU» з ралі на серійних авто

28-29 серпня 2021 року на території Черкаського аеропорту проходив п’ятий етап  «Трофею FAU» з ралі на серійних автівках, до якого долучилася команда кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету студенти-магістри Євген Лук'яненко та Василь Бандура у якості технічного екіпажу на вже легендарному «Запорожці».

Цього разу перегони відбувалися без глядачів, але з максимальною увагою до кожного спортсмена. Загалом у ралі взяли участь 46 екіпажів із різних куточків України.

Ми вдячні нашим партнерам Автомобільному клубу Черкаси та його керівникові Андрію Яроменку за те, що надали нашим студентам можливість долучитися до події такого формату й отримати безцінний досвід. Окрема подяка Черкаському заводу автохімії та бренду VAMP  за чергову спонсорську підтримку, висловила вдячність завідувачка кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації ЧДТУ Людмила Тарандушка.