Ви тут: ЧДТУ Новини Ректор ЧДТУ Олег Григор розповів про перебіг вступної кампанії-2021 в інтерв’ю «Новій Добі» (відео)
Середа, 14 липня 2021 14:23

Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор в інтерв’ю інформаційному агентству «Нова Доба» розповів про особливості цьогорічної вступної кампанії, умови вступу до ЧДТУ та матеріально-технічне забезпечення єдиного технологічного закладу вищої освіти в регіоні.

Особливу увагу в розмові Олег Олександрович приділив, зокрема, освітньому проєкту «Вчись! Працюй! Живи на Черкащині!», який впроваджується в ЧДТУ; особливостям навчання в університеті та найбільш затребуваним спеціальностям, які можуть здобути вступники; організації академічної мобільності здобувачів вищої освіти; співпраці з роботодавцями; перспективам працевлаштування для випускників; студентському дозвіллю.