Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ продовжує працювати консультаційний центр приймальної комісії (відео)
Вівторок, 06 липня 2021 11:11

У ЧДТУ продовжує працювати консультаційний центр приймальної комісії (відео)

У  ЧДТУ продовжує працювати консультаційний центр приймальної комісії (відео)

У Черкаському державному технологічному університеті від 1 липня активно працює консультаційний центр приймальної комісії. Тут кваліфіковані фахівці допоможуть створити електронний кабінет вступника, проконсультують стосовно необхідних для вступу документів, поінформують про низку актуальних спеціальностей, роз’яснять особливості вступної кампанії 2021 року.

У консультаційному центрі ЧДТУ швидко, якісно й оперативно нададуть необхідну інформацію, підтримку та допомогу.

Черкаський державний технологічний університет запрошує на навчання до провідного технологічного закладу вищої освіти Черкащини.

Консультаційний центр функціонує за адресою:

бул. Шевченка, 460, 1-й поверх навчального корпусу № 1, конференц-зал.

Адреса приймальної комісії:

18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, навчальний корпус № 1, кімн. 102,