Ви тут: ЧДТУ Новини Відкрита он-лайн лекція генерального директора ТОВ «Управління персоналом», кандидата економічних наук (м. Київ) Скібської Катерини Олександрівни
Четвер, 10 грудня 2020 12:26

10 грудня 2020 р. для проведення відкритої лекції у режимі он-лайн на тему «Підходи до пошуку та залученню талантів на ринку праці. Або як вигідно продати свій талант» для аспірантів спеціальності 051 «Економіка» в межах навчальної дисципліни «Управління знаннями та інтелектуальним капіталом» та студентів четвертого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» в межах навчальної дисципліни «Основи праці менеджера» було запрошено генерального директора ТОВ «Управління персоналом», кандидата економічних наук (м. Київ) Катерину Олександрівну Скібську.

На заході були присутніми:

викладачі кафедри менеджменту та бізнес-адмініструванняд.е.н., професор О.В. Захарова та д.е.н., професор Л.В. Проданова;

аспіранти освітньо-наукової програми «Економіка»:

четверного року навчання – Юлія Хорошун;

третього року навчання – Микола Слинько, Тетяна Сахно, Ірина Барбанова та Євгеній Шпильовий;

другого року навчання – Павло Мартінович;

першого року навчання – Ігор Луцький та Дмитро Дубіновський;

та студенти четвертого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» – Ірина Леванець та Вікторія Бражник.

Протягом лекції слухачі отримали корисну інформацію стосовно того, що у сучасному світі йде зміна поглядів на управління персоналом, вектор спрямувався на управління знаннями, людським капіталом та талантами. Саме за таких умов важливо бути готовим до змін та розуміти як можна більш вигідно продати свій талант.

Катерина Олександрівна зробила акцент на тих компетенціях, що за час карантину, викликаного пандемією COVID-19, стали затребуваними на ринку праці в Україні і саме на розвиток яких мають бути спрямованими всі зусилля. Такими компетенціями стали:

1)    гнучкість, висока швидкість реакцій та готовність до змін;

2)    вміння працювати з великими обсягами інформації;

3)    робота в команді;

4)    не конфліктність;

5)    стійкість до стресу.

Особливу увагу спікером було приділено документу «Резюме» – його змісту, процедурам написання та презентації. Досить важливими аспектами для успіху тут було названо: ретельний та детальний опис всіх етапів професійного зростання, нагромаджених знань, вмінь і навичок; рейтинг навчального закладу, який закінчив претендент, форма навчання та спеціальність; наявність диплому з відзнакою.

Щиро дякуємо Катерині Олександрівні та сподіваємося на нові зустрічі!