Ви тут: ЧДТУ Новини ВІ «Активна громада» запрошує взяти участь у дебатному турнірі за форматом «Британські парламентські дебати»
Вівторок, 16 березня 2021 10:40

Всеукраїнська ініціатива «Активна громада» запрошує активну молодь, студентів взяти участь у дебатному турнірі. Такі заходи допомагають розвинути комунікативні навички, розширюють світогляд, формують навички красномовства та вчать нестандартно мислити.

Цьогоріч дебатний турнір відбудеться у щонайменше 30 містах України за форматом Британські парламентські дебати на платформі ZOOM.

У місті Черкаси дебатний турнір пройде 22  квітня 2021 року.

Теми дебатів:

реформування політичних партій;

участь молоді у формуванні політики;

участь громадян у посиленні публічності та прозорості органів влади.

Для участі у дебатах необхідно:

1. Заповнити анкету, в якій ви реєструєте команду із 2 гравців. Реєстрація за посиланням:  https://forms.gle/YSMR53EwA7cG8vxB8

2. До 23 березня вам прийде на пошту запрошення на навчальні тренінги з посиланням на конференцію у ZOOM.

Окрім цінних знань та практичних умінь, команда-переможець турніру свого міста отримає призові картки на книги або техніку від «Активної Громади» та візьме участь у національному дебатному турнірі.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Світлана Кошеленко к.е.н., доц. кафедри економіки та управління, регіональний координатор ВІ «Активна громада» у м. Черкаси.

телефон: +380633815794;

Руслан Манн завідувач кафедри економіки та управління.

Довідка. Захід відбувається в межах проєкту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.