Ви тут: ЧДТУ Новини Стейкхолдер ЧДТУ компанія Lifecell продовжує серію онлайн майстер-класів для студентів
Понеділок, 15 березня 2021 09:37

Стейкхолдер ЧДТУ компанія Lifecell продовжує ініціативу, яку розпочала восени 2020 року – майстер-класи від співробітників Lifecell на різні тематики для зацікавлених студентів.

16.03.2021, 16:00 – 17:30

Корпоративна соціальна відповідальність: організація і практики взаємодії зі стейкхолдерами

Спікер: Тетяна Бакун

На майстер класі ви дізнаєтеся як позначається соціальна відповідальність компанії на її прибутках. Тетяна розповість про те, як взаємодіяти в рамках КСВ з недержавними організаціями.

23.03.2021, 16:00 – 17:00

Чому не можна ПРОСТО взяти і зробити мобільний додаток в telco

Спікер: Олексій Папилев

Олексій представить поточний стан ринку digital у телеком галузі в 2021, проговорить складність розробки рішень у мобільного оператора. З ним ви зможете обговорити потенційний ринок digital-продуктів у найближчі кілька років для телеком-ринку з точки зору команди технічної імплементації, а не бізнес-замовника.

Ви дізнаєтеся про:

* Заміщення технологічного стека в телеком-компанії в 2021 – перехід від USSD до мобільних додатків

* Як нічого не зрозуміти в архітектурі телеком-оператора, але не подавати вигляду і робити self service додаток – чому self service у оператора складніший, ніж здається?

* Портфоліо мобільних додатків для мобільного оператора – які напрямки будуть актуальні в найближчі кілька років.

30.03.2021, 16:00 – 17:00

Чат-боти і голосові асистенти

Спікер: Дем'ян Слободян

На трансляції дізнаємося:

– що таке голосові і чат боти

– відмінності і особливості простих кнопкових ботів і розумних, з розумінням контексту і природної мови

– де і як створити свого бота

– як зробити розумного бота з використанням NLU

– нюанси розмовного UI / UX

– приклад конфігурації flow