Ви тут: ЧДТУ Новини Участь у тренінгу з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова
Четвер, 21 березня 2019 10:27

21 березня 2019 р. в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова в рамках проєктів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» відбувся тренінг з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти, участь в якому прийняла д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування О.В. Захарова. Партнерами проєкту виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут вищої НАПН України, Центр досліджень вищої освіти Чеської Республіки. Модераторами та тренерами заходу виступили д.і.н., професор Олена Сминтина та д.е.н. Ірина Нєнно. На заході було розглянуто питання щодо забезпечення якості у Європейському просторі вищої освіти; внутрішньої оцінки якості у закладі вищої освіти; інструментів внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості вищої освіти; академічної доброчесності та етики вищої освіти.

Щиро дякуємо організаторам за чудову можливість отримати нові знання у сфері забезпечення високої якості вищої освіти та побачити Одесу!