Ви тут: ЧДТУ Новини Макетну майстерню кафедри дизайну ЧДТУ відвідали абітурієнти
Середа, 24 лютого 2021 12:24

Макетну майстерню кафедри дизайну ЧДТУ відвідали абітурієнти

22 лютого 2021 року абітурієнти, слухачі підготовчих курсів ЧДТУ, які проводить старша викладачка кафедри дизайну Людмила Шилімова-Ганзенко, завітали до макетної майстерні кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету. У цій майстерні студенти освітньої програми «Промисловий дизайн» на дисциплінах «макетування» та «формоутворення і моделювання» опановують різні матеріали: папір, гіпс, пластик, дерево, піноплекс тощо.

Абітурієнти мали можливість наочно побачити, як втілюються універсальні методи проєктування об'єктів предметного середовища. У  майстерні такі об'єкти представлені у вигляді масштабних макетів транспорту, меблів, побутової техніки, малих архітектурних форм, інтер'єрів приміщень тощо. Таке розмаїття сфер проєктної діяльності, що  охоплює промисловий дизайн, має затвердити думку в абітурієнтів про великі перспективи дизайнера саме цього спрямування.

Окрім цього, доцент кафедри дизайну ЧДТУ Олександр Луговський провів для гостей ознайомчу лекцію.