ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студентів ЧДТУ заохотили долучитися до підтримки соціальної місії БФ «Черкаси – чемпіони по-життю»
Середа, 24 лютого 2021 12:23

Студентів ЧДТУ заохотили долучитися до підтримки соціальної місії БФ «Черкаси – чемпіони по-життю»

Студентів ЧДТУ заохотили долучитися до підтримки соціальної місії БФ «Черкаси – чемпіони по-життю»

24 лютого у Черкаському державному технологічному університеті, за ініціативи завідувачки кафедри соціального забезпечення ЧДТУ Інни Журби, відбулася зустріч студентів спеціальності «Соціальне забезпечення» із співзасновником благодійної організації «Благодійний фонд «Черкаси чемпіони по-життю», чемпіоном Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, майстром спорту України міжнародного класу з футболу, співробітником ЧДТУ Богданом Кулиничем задля залучення студентів до соціальної місії та волонтерської діяльності благодійного фонду.

Під час зустрічі Богдан Кулинич познайомив студентів із соціальним проєктом «Так, я можу!» та розповів про створення благодійної організації «Благодійний фонд «Черкаси чемпіони по-життю».

Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаси чемпіони по-життю» працює з двома категоріями людей: допомагає дітям з інвалідністю, а саме проводить заняття з футболу для підтримки і соціальної адаптації дітей з інвалідністю, віком від 6 до 13 років та підтримує ветеранів спорту. Богдан Кулинич наголосив на важливості залучення студентів у якості волонтерів для людей, яким дуже бракує підтримки, уваги і допомоги.

Наприкінці зустрічі Богдан Кулинич від імені Благодійної організації «Благодійний фонд «Черкаси чемпіони по-життю» висловив вдячність ректору Олегу Григору, керівництву ЧДТУ та завідувачці кафедри соціального забезпечення Інні Журбі за організовану зустріч зі студентами та налагодження подальшої співпраці між благодійною організацією та університетом.