Ви тут: ЧДТУ Новини Професорки кафедри фінансів факультету економіки та управління представили результати впровадження в ЧДТУ проєкту Німецької служби академічних обмінів DAAD
П'ятниця, 05 лютого 2021 13:19

Разом із 17 провідними ЗВО України Черкаський державний технологічний університет з 2020 року бере участь у спільному проєкті «Управління інтернаціоналізацією та німецько-українське академічне співробітництво» (Training Course: Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2020-2021) університету Лейбніца в Ганновері (LUH) в межах програми ДААД (DAAD) «Підтримка інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів – безперервні освітні програми для адміністраторів українських вищих навчальних закладів в галузі освіти та академічного менеджменту (2019–2021)» («Support for the internationalisation of Ukrainian higher education institutions – continuing education programmes for administrators at Ukrainian higher education institutions in education and academic management (2019–2021)»).

22 січня 2021 року під час чергової сесії проєкту завідувачка кафедри фінансів ЧДТУ Ірина Гончаренко та професорка кафедри фінансів ЧДТУ Олена Березіна представили результати впровадження проєкту в Черкаському державному технологічному університеті та поділилися досвідом інтернаціоналізації академічної діяльності.

Інтернаціоналізація освітньої та наукової діяльності є одним з основних індикаторів успіху ЗВО в сучасних умовах. Кафедра фінансів факультету економіки та управління здійснює активну міжнародну діяльність, реалізує наукові та освітні проєкти з закордонними університетами-партнерами та представництвами ПРООН, Європейського Союзу, Британської Ради та ДААД в Україні. Студенти кафедри мають можливість здобути подвійний диплом магістра ЧДТУ та Балтійської Міжнародної академії (Латвія) за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Рівень володіння іноземною мовою більшості науково-педагогічних працівників кафедри фінансів становить В2 і вище. Набутий у процесі участі в проєкті міжнародний адміністративний потенціал та відповідні професійні навички відкривають нові перспективи інтернаціоналізації для університету, – зазначила завідувачка кафедри фінансів ЧДТУ Ірина Гончаренко

Довідково: ЗВО України – учасники проєкту: Черкаський державний технологічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет Києво-Могилянська академія, Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Сумський державний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Чернігівський національний технологічний університет, Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Київський національний університет технологій та дизайну, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Луцький національний технічний університет, Харківський національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва, Бердянський державний педагогічний університет.