Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ оголосили імена переможців обласного конкурсу учнівських робіт «Права людини крізь призму сучасності»
Вівторок, 22 грудня 2020 15:13

22 грудня 2020 року викладачі кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університету підбили підсумки Обласного конкурсу учнівських робіт на тему: «Права людини крізь призму сучасності». Два роки тому, за підтримки ректора університету Олега Григора та сприяння Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, кафедра історії та права ЧДТУ, яка здійснює підготовку  студентів за спеціальністю 081 – «Право», започаткувала цей конкурс із метою сприяння формуванню правової культури та правової свідомості в суспільстві, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, зацікавленої в правозахисній діяльності, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

Цьогоріч, у зв’язку з карантинними умовами, оголошення переможців відбувалося в онлайн-режимі і до заходу долучилися представники Черкаського державного технологічного університету, Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, шкіл області, закладів передвищої освіти.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулися проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко, заступниця начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валентина Ткаченко та декан факультету гуманітарних технологій ЧДТУ Наталія Махиня. Принагідно, із доповіддю, присвяченою Загальній декларації прав людини, виступила студентка 2-го курсу спеціальності 081-«Право» Діана Джумаєва.

Приємно відзначити, що в цьому році на адресу конкурсу надійшло 47 робіт із Жашкова, Городища, Чигирина, Сміли, Драбова, Маньківки, Чорнобая, Тального, Балаклеї, Корсунь-Шевченкового, Канева та інших населених пунктів нашої області, – зазначила завідувачка кафедри історії та права ЧДТУ Ірина Садник

Результати конкурсу оголосила голова журі Людмила Тептюк

Відтак, відповідно до результатів обласного конкурсу учнівських робіт,

1 місце здобув учень 11-А класу Комунального закладу «Кам’янський ліцей № 1 Кам’янської міської ради Черкаської області» Бугаєвський Ярослав (науковий керівник  - Поліщук Марина Віталіївна).

На 2 місці учениця 10-Б класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів № 1 Кіян Аліна (науковий керівник – Волох Леся Володимирівна).

3 місце посіла студентка Комунального навчального закладу фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» Медведева Юлія (науковий керівник – Галич Наталія Василівна).

Переможці та їхні наукові керівники подякували організаторам конкурсу та підтвердили наміри подальшої співпраці.