Ви тут: ЧДТУ Новини Привітання ректора Олега Григора з Днем працівників освіти України
П'ятниця, 02 жовтня 2020 12:09

Привітання ректора Олега Григора з Днем працівників освіти України

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ !

За дорученням колективу Черкаського державного технологічного університету щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем працівників освіти!

Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Щиро дякуємо Вам за підтримку ініційованого нашим навчальним закладом регіонального освітнього інформаційно-просвітницько-патріотичного проекту «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!».

Бажаємо Вам міцного здоров'я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Зі святом!

З повагою,

ректор Черкаського державного