Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ відвідали головну виставку сектору HoReCa в Україні
Понеділок, 28 вересня 2020 09:33

Викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету відвідали головну виставку сектору HoReCa в Україні – Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2020, яка проходила 23-25 вересня 2020 року в столичному Міжнародному виставковому центрі.

Варто зазначити, що FoReCh – кращий комунікаційний майданчик для професіоналів ринку horeca в Україні, загальною площею 13 000 м.кв., учасниками якого є понад 250 компаній-лідерів галузі індустрії гостинності. FoReCh - це можливість ознайомитися з безліччю новинок, представлених на одному виставковому майданчику, та дізнатися про актуальні тенденції індустрії гостинності. FoReCh - це симбіоз різноманітних експозицій: обладнання для ресторану та готелю, продукти для horeca, вендинг, барне обладнання, меблі для horeca, посуд, клінінгове та пральне обладнання.