Ви тут: ЧДТУ Новини Хіміки-технологи ЧДТУ відвідали «Патріотичний музей АТО»
Четвер, 24 вересня 2020 09:37

Хіміки-технологи ЧДТУ відвідали «Патріотичний музей АТО»

21 вересня студенти  хіміки-технологи 1 та 2 курсу та викладачі кафедри хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету Наталія Фещенко та Наталія Фоміна з екскурсією відвідали «Патріотичний музей АТО» створений на базі ТОВ «Група компаній з вантажних перевезень» Олексієм Святенком.

Як розповів учасникам екскурсії Олексій Святенко, який є засновником та утримувачем музею, він створив його з метою вивчення і збереження історико-культурної спадщини українського народу, підняття патріотичного духу відвідувачів, а також увіковічення пам’яті українських воїнів у зоні АТО, формування освіченої розвиненої особистості серед молоді та сприяння вихованню у неї патріотизму, любові до Ураїни та національних цінностей українського народу.

Учасники екскурсії у «Патріотичному музеї АТО» ознайомилися з експонатами із зони проведення бойових дій в Донецький та Луганській областях (Донецький аеропорт, м. Авдіївка, Авдіївська промзона, шахта Бутівка, с. Піски, с. Опитне, с. Водяне, м. Мар’їнка, м. Щастя, м. Слов’янськ, м. Лисичанськ, м. Первомайск).

Експонатів величезна кількість: це й особисті речі бійців, перероблений Т4 під «бронітечик», елементи снарядів, гільз, тубуси від ручних гранатометів, Фагот, частини освітлювальних мін, уламки мін, осколки від системи «Град», тубуси від протитанкових керуючих реактивних снарядів, набори санітарного забезпечення, різноманітні роботи волонтерів, які так необхідні нашим захисникам.

Аби побачити все, що знаходиться в музеї треба просто відвідати його, відчути серцем і душею, що  вже 6 років за незалежність України, за спокійне життя кожного з нас гинуть кращі сини та доньки України.

Велика вдячність Олексію Святенку за його багаторічну волонтерську допомогу українським воїнам у зоні АТО.