Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ обговорили програму ремонту та модернізації електрофізичного обладнання на запорізькому машинобудівному підприємстві
Середа, 23 вересня 2020 11:07

Нещодавно на державному підприємстві «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка» між керівництвом підприємства та представниками Черкаського науково-технологічного центру електроерозійних технологій та обладнання  Черкаського державного технологічного університету (завідувач кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління професор Василь Осипенко, ТОВ «Інекс системз» – провідний конструктор Микола Скіпідарніков) відбулися переговори щодо узгодження програми ремонту та модернізації електрофізичного обладнання, впровадженого на підприємстві науково-технологічним центром. Варто зазначити, що завідувач кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління ЧДТУ професор Василь Осипенко є одним із розробників цього обладнання. Відтак, сторони відзначили актуальність програми на цьому етапі розвитку підприємства та узгодили технічні вимоги до обладнання і загальний об’єм робіт. На першому етапі укладено та підписано конкретні договори на ремонт та модернізацію до кінця року однієї електроерозійної та однієї лазерної  установки.