Ви тут: ЧДТУ Новини Привітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем Прапора та 29-ою річницею Незалежності України
П'ятниця, 21 серпня 2020 12:17

Привітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем Прапора  та 29-ою річницею Незалежності України

Шановні друзі, колеги, співробітники та студенти!

Напередодні двох величних знакових свят – Дня Прапора України та Дня Незалежності України висловлюю найщиріші вітання та побажання із визначними датами.

29-а річниця незалежності України є результатом тисячолітньої боротьби Українського народу за право мати, свою державу. Це не просто День народження держави - це свято пам'яті про покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто замислитися про майбуття, усвідомлюючи відповідальність перед нашою українською історією та нащадками.

Кольори неба і хлібного лану на державному прапорі, свідчать про одвічне прагнення українців мирною працею здобувати щастя для своїх родин і сьогодні надихають на подвиги наших захисників.

Принагідно бажаю всім мирного неба над головою, щедрої долі, терпіння і наснаги, міцного здоров'я і щастя, добра та спокою у кожній родині, подальших перемог заради процвітання незалежної України!

3 повагою ректор

Черкаського державного