Ви тут: ЧДТУ Новини Екологи ЧДТУ продовжують науково-дослідну роботу з вивчення соснових борів на Притясминських пісках
Вівторок, 16 червня 2020 15:13

На кафедрі загальної екології, педагогіки та психології Черкаського державного технологічного університету триває науково-дослідна робота з вивчення соснових борів на Притясминських пісках, що на Черкащині. Зокрема, екологи ЧДТУ здійснювали практичну роботу на базі підприємства «Чигиринське лісове господарство», під час якої закладено 10 дослідних ділянок (2 - природного походження, 8 - лісових культур), проведено опис  пробних ділянок та зроблено 908 фото-фіксацій. Робота проводилася за сприянням головного лісничого ДП «Чигиринське лісове господарство» С.Г. Перова та лісничого Чигиринського лісництва, який фахово організував маршрут експериментальних майданчиків. Колектив кафедри загальної екології, педагогіки та психології ЧДТУ, в особі завідувачки кафедри Інгріди Чемерис та викладачів Світлани Ключки і Віктора Сича, висловлює вдячність лісівникам «Чигиринське лісове господарство»  за підтримку в організації науково-практичного дослідження.