Ви тут: ЧДТУ Новини Професор ЧДТУ Юрій Триус розповів про ІТ-галузь та ІТ-курси для школярів в ефірі «UA:Черкаси» (відео)
П'ятниця, 12 червня 2020 11:46

У Черкасах 4 червня стартував черговий сезон навчального проєкту ІТ Kids. Де цього літа в Черкасах школярі можуть навчатися мові програмування? Як відбуватиметься навчання? Які можливості відкриються перед учасниками, після завершення курсів? Про це та інше у програмі «Тема дня» говорили із завідувачем кафедри комп’ютерних наук та системного аналізу ЧДТУ, професором Юрієм Триусом, завідувачем відділення інформаційних технологій бізнес-коледжу Владиславом Хотуновим та координатором проєкту ЕMolod, випускником ЧДТУ Сергієм Шмигалем.