Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов огляд творчих робіт першокурсників
П'ятниця, 12 червня 2020 11:40

На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов огляд творчих робіт першокурсників

Викладачі спеціалізації  «Графічний дизайн» кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету провели перегляд робіт студентів першого курсу спеціалізації з дисциплін: «Основи проєктної графіки», «Вступ до фаху», «Шрифт», «Рисунок» і «Живопис».

Кожна робота графічного дизайнера – це союз творчості та логіки. Продукти, які створює графічний дизайнер (логотип, шрифт тощо), повинні бути яскравими, незабутніми та неповторними з урахуванням специфіки організації, для якої вони розробляються, та ще й бути придатним для друку. Тому для графічного дизайнера важливо, щоб його креатив підпорядковувався законам логіки.

Нагадаємо, що графічний дизайн — художньо-проєктна діяльність зі створення гармонійного та ефективного візуально-комунікативного середовища. Графічний дизайн вносить інноваційний внесок у розвиток соціально-економічної та культурної сфер життя, сприяючи формуванню візуального ландшафту сучасності.