ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студент будівельного факультету ЧДТУ став переможцем у всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука
Четвер, 02 квітня 2020 09:20

7-9 березня 2020 року, до запровадження карантину, в місті Києві пройшов відкритий традиційний всеукраїнський турнір зі стрільби з лука «Київська весна». За нагороди змагалися 147  лучників із 9 областей України. Попри важкі випробування і гідну конкуренцію черкаські спортсмени показали високу якість і рівень підготовки. Так в найважчій і найпрестижнішій віковій категорії «чоловіки» 1 місце виборов студент першого курсу будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Руслан Чумак, будучи наймолодшим учасником у старшій віковій категорії.

Варто зазначити, що на шляху до золота змагань Руслан продемонстрував особистий рекорд і підтвердив норматив Кандидата у майстри спорту України, який виконав нещодавно. Також в січні у складі збірної команди Черкаської області спортсмен вдало виступив на чемпіонаті України серед юніорів, встановивши два особистих рекорди у вправах 70 метрів та 70 метрів двічі. Зараз, під час карантину Руслан знаходиться вдома поєднує навчання дистанційною платформою moodle.chdtu.edu.ua та посилене тренування, щоб гідно і надалі виступати на стартах різного рівня. Підготовку Руслана до змагань проводить висококваліфікований тренер Калініченко Наталія Анатоліївна.