Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-дизайнери ЧДТУ додали барв геріатричному пансіонату (відео)
Вівторок, 11 лютого 2020 11:06

Студенти-дизайнери ЧДТУ додали барв геріатричному пансіонату (відео)

На квітковий сад перетворили стіни холу Черкаського геріатричного пансіонату третьокурсниці кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету Анна Кальченко, Анна Кучумова, Тетяна Романюк, Тетяна Христенко, Анна Шинкаренко, Катерина Войтенко, Вікторія Горбаченко та Вікторія Карпінська під керівництвом старшого викладача кафедри Олени Галицької.

Роботу над ескізом  юні дизайнери розпочали кілька тижнів тому, взявши  за основу створення власної композиції роботи англійського художника Вільяма Морріса.

– Побачивши ці роботи нам здалося, що вони нагадують відчуття затишку, відчуття чогось домашнього і, разом з тим, дуже спокійного. Та краса, серед якої знаходиться пансіонат – це ліс. Ми вирішили продовжити цей простір в самому холі і зробити таке дерево, яке завжди буде зеленим, – зазначає старша викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Галицька.

Фарби для створення яскравої мистецької роботи охоче надали волонтери з організації CVC Cherkasy Volunteer Community, яку очолює Ксенія Лоза.

Детальніше у сюжеті від UA: Черкаси-Суспільне мовлення