Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ стали переможцями конкурсу-показу “Я - Книга” на книжковому фестивалі
Середа, 16 жовтня 2019 10:43

У бурхливому вирі зустрічей, презентацій, круглих столів, майстер-класів, виступів, дискусій та інших цікавинок Третій Черкаський книжковий фестиваль вразив учасників та гостей і дизайнерським оформленням та унікальним показом-конкурсом «Я книга», за умовами якого образи для моделей мали бути створені з паперу чи книжкових сторінок.

Студентки Черкаського державного технологічного університету не лише охоче взяли участь у яскравому дійстві, а й здобули найвищі нагороди у різних номінаціях конкурсу.  Під час показу-конкурсу унікального вбрання «Я книга» магістерка групи мТМ-51  кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв  Ірина Шведенко виступила моделлю для креативного образу «Довідник інженера-конструктора» й посіла І місце у номінації «Я книга».  Такий образ побачив світ завдяки уяві авторів - викладача кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну  Аліни Крейди та студентів Ірини Шведенко, Євгенія Усенка, Віталія Скоромного, Олени Шевченко та Максима Прусса.

Ще однією моделлю книжкового дефіле у номінації «Літературний герой» виступила студентка групи ДЗ-64 Анастасія Монархова, яка за образ «Книжкової Королеви», створений разом із одногрупницями Аліною Дудник, Вікторією Карахім та Діаною Карпуніною, здобула І місце. Анастасія представляла інтерпретацію книжкового образу Снігової королеви, костюм якої створено із книжкових сторінок та газет, а в якості аксесуарів посох і корона.