Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ на кафедрі дизайну проходять унікальні авторські майстер-класи
Середа, 09 жовтня 2019 09:44

У ЧДТУ на кафедрі дизайну проходять унікальні авторські майстер-класи

З понеділка до п’ятниці, 7-11 жовтня 2019 року, у Черкаському державному технологічному університеті на кафедрі дизайну (секція «Графічний дизайн») проводиться унікальний авторський майстер-клас від завідувача кафедри мультимедійного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв, доцента, кандидата мистецтвознавства Михайла Опалєва. Тема майстер-класу «Дизайн архітектурного відеомепінга». Крім цього, під час зустрічей розглядаються питання моушн-дизайну анімаційної реклами, музичного кліпу, інфографіки; класичної, тривимірної та інших видів анімації; дизайну проекційного шоу (театральний і архітектурний відеомепінг, світлова скульптура); спецефектів у кіноіндустрії та на телебаченні; веб-дизайну; дизайну комп’ютерної гри.

Запрошуємо відвідати майстер-клас всіх бажаючих, в аудиторії 410, 4 корпусу.

7-11 жовтня з 9:00.