Ви тут: ЧДТУ Новини Художники кафедри дизайну ЧДТУ влаштували традиційний пленер
Понеділок, 07 жовтня 2019 13:16

Художники кафедри дизайну ЧДТУ влаштували традиційний пленер

4 жовтня 2019 року викладачі та співробітники кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету виїжджали на традиційний щорічний пленер, присвячений Дню художника. Подія, як зазвичай, відбулася на турбазі ЧДТУ «Рось», на мальовничому березі річки Рось.

Цьогоріч погода не дуже тішила, але попри витівки осені, після традиційної кави учасники пленеру розійшлися шукати чудові краєвиди для своїх творінь під парасольками. За результатами перегляду творчих акварельних робіт викладацька спільнота визнала кращою роботу старшого викладача кафедри Олени Галицької, яка й отримала цікавий приз.

Незабаром, у Черкаському державному технологічному університеті відкриється виставка мистецьких робіт викладацького складу кафедри дизайну до Дня художника.