Вже стало доброю традицією відзначати День факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування та дизайну ЧДТУ на міжнародній виставці «АгроЕкспо» у місті Кропивницький, яка вже потрапила у ТОП-10 найбільших виставок Європи.
Цього року на «АгроЕкспо» Черкаський державний технологічний університет представляли викладачі та студенти шести факультетів: комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну, гуманітарних технологій, електронних технологій і робототехніки, інформаційних технологій і систем, економіки та управління, харчових технологій та сфери обслуговування з метою проведення профорієнтаційних заходів, долучення до новітніх технологій та з нагоди Дня машинобудівника України.
«АгроЕкспо» - міжнародна агропромислова виставка, яка презентує весь комплекс передових технологій для підвищення конкурентоспроможності виробництва відповідно до світових викликів та глобальних змін.
Під час візиту до Кропивницького представники ЧДТУ здійснили екскурсію виробничими площами об'єднання сільськогосподарського машинобудування «ELVORTI», що було засновано у 1874 році в центрі міста. Учасники екскурсії не приховували захвату та бажання відвідати міжнародну агропромислову виставку «АгроЕкспо» і наступного року.