Ви тут: ЧДТУ Новини Вітаємо професора ЧДТУ Юрія Легу з ювілеєм
Середа, 11 вересня 2019 16:07

Вітаємо професора ЧДТУ Юрія Легу з ювілеєм

Родина Черкаського державного технологічного університету вітає багаторічного керівника ЧДТУ (1998-2014 роки), доктора технічних наук, професора, академіка Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем,

академіка Української академії наук, академіка Академії зв’язку України, заслуженого працівника народної освіти України Юрія Легу з 70-річчям!

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, оминають негаразди й непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення. Втілення мрій, реалізації планів, нових звершень та підкорення життєвих вершин!