Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ говорили про світові тренди в IT-індустрії
Середа, 11 вересня 2019 10:14

У ЧДТУ говорили про світові тренди в IT-індустрії

У вівторок, 10 вересня, представники проекту SPD-University відвідали Черкаський державний технологічний університет, щоб поділитися власним досвідом у популярній сьогодні галузі інформаційних технологій.

SPD-University - це проект, що допомагає талановитій молоді, яка хоче пов’язати своє життя з ІТ, максимально нівелювати розрив між теоретичними знаннями та досвідом, необхідним для працевлаштування.

Під час зустрічі зі студентством вишу представники SPD-University розповіли про світові тренди в IT індустрії та про що слід попіклуватися вже зараз. Особливу увагу гості ЧДТУ звернули на питання як розпочати свою кар’єру в IT, познайомивши молодь з проектом SPD-University та зазначивши, чим він може допомогти кожній молодій людині.

Також студенти ЧДТУ мали змогу поспілкуватися уже з працевлаштованими випускниками SPD-University. Колишні студенти поділилися власним досвідом та дали 5 топових порад для тих, хто вирішить вступити до SPD-University.