Ви тут: ЧДТУ Новини Науковиця ЧДТУ взяла участь у міжнародному воркшопі з міжкультурної комунікації та освіти
П'ятниця, 12 липня 2019 08:59

Нещодавно завідувач кафедри української мови та загального мовознавства Черкаського державного технологічного університету, д.ф.н. Олена Пчелінцева взяла участь у воркшопі "Interkulturelle kommunikation und interkulurelles lernen" (Міжкультурна комунікація та міжкультурна освіта), що проходив у Дрезденському Технічному Університеті (м. Дрезден, Німеччина). Під час заходу учасники обговорювали проблеми міжкультурної взаємодії різних етносів, конкуренцію мов та культур у своїх  країнах (Австрія, Німеччина, Казахстан, Італія, Білорусь, Україна). Доповідь Олени Пчелінцевої про мовну ситуацію в Україні та щойно затверджений закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної" викликала надзвичайне зацікавлення закордонних науковців та спонукала до жвавої дискусії.

На фото запрошені пленарні доповідачі (зліва направо: Олена Пчелінцева (Україна, Черкаси), Борис Норман (Білорусь, Мінськ), Хольгер Куссе (Німеччина, Дрезден), Мілана Годетіані (Італія, Мілан), Ольга Горицька (Білорусь, Мінськ).