ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Доцент ЧДТУ Костянтин Базіло отримав почесне звання майстра спорту України та став призером чемпіонату України з гирьового спорту
Середа, 03 липня 2019 11:18

29-30 червня у місті Канів проходив 35-й чемпіонат України з гирьового спорту за версією Федерації гирьового спорту України, у якому взяли участь понад 150 осіб з 15 регіонів України. Спортсмени-гирьовики, серед яких і  доцент кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій Черкаського державного технологічного університету Костянтин Базіломали змогу позмагатися як у класичному двоборстві, так і в напівмарафоні, жимі та гирьовому фітнесі.

За результатами змагань Костянтин Базіло посів ІІ місце у вправі гирьовий фітнес у ваговій категорії до 75 кг.

Крім цього, під час проведення змагань Костянтину Базілу вручено посвідчення майстра спорту України з гирьового фітнесу!

Вітаємо Костянтина з чудовим результатом, почесним спортивним званням і бажаємо підкорення нових спортивних вершин!