Ви тут: ЧДТУ Новини Розпочався всеукраїнський конкурс на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно»
Вівторок, 02 липня 2019 12:33

Завантажити прикріплення:

За ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» проводиться конкурс «Розумним Бути Модно».

Переможці цього конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо залучитися до участі студентів усіх курсів і факультетів Черкаського державного технологічного університету, державного замовлення та контрактної основи та поборотися за призові місця. У якості винагороди переможці отримують:

1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;

2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;

3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, що відповідають розміру оплати навчання на курсі. Оцінювання конкурсних робіт проводитиме незалежна комісія.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Участь у конкурсі полягає у написанні конкурсантом (студентом/абітурієнтом) есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Предмет дослідження (конкретне питання/проблематика) обираються конкурсантами за власним розсудом. Питання має бути за думкою конкурсанта актуальним, відповідати темі конкурсу. Дослідження можливо проводити за одним або декількома напрямками:

Економіка;

Менеджмент;

Маркетинг;

Психологія;

Політологія;

Журналістика.

Ознайомитися детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт за посиланням: http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/

Виконані роботи студенту/абітурієнту Черкаського державного технологічного університету необхідно направити в електронному форматі на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.

Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.

Deadline – 30.09.2019 р.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.

Оголошення переможців – 23.10.2019 року.