,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройшла зустріч зі співробітниками тайванської компанії Matrix Robotics
П'ятниця, 07 червня 2019 09:22

У ЧДТУ пройшла зустріч зі співробітниками тайванської компанії Matrix Robotics

У ЧДТУ пройшла зустріч зі співробітниками тайванської компанії Matrix Robotics

6 червня до Черкаського державного технологічного університету завітала делегація з Тайвані, аби поділитися своїм досвідом та здобутками у галузі робототехніки.

Під час зустрічі український програміст, студент NCTU Taiwan, неодноразовий переможець всеукраїнських, міжнародних та світових олімпіад з робототехніки Олексій Ткаченко разом зі своїм колегою провідним фахівцем Тайванської компанії  «MATRIX Robotics» Ning Yu детально розповіли про  світовий досвід навчання STEM дисциплінам, ключові складові робототехніки: асемблювання, кодування. Під час зустрічі гості звернули увагу на умови, які створено в провідному Тайванському національному технологічному університеті для того, щоб студенти вчили не лише теорію, а й щоб отримані знання можна було застосовувати на практиці. Під час презентації гостями ЧДТУ було наведено цікаві приклади про можливості застосування університетського досвіду робототехніки в світових змаганнях та продемонстровано свої винаходи і здобутки.

– Я починав складати роботів із звичайного, всім нам знайомого, конструктору Lego. Сьогодні хочу вам довести, що роботи можуть виглядати по-різному, кожен робот відповідає за виконання тієї чи іншої конкретної задачі, –  зазначив Олексій Ткаченко.

Варто зазначити, що робототехнічний напрямок у Черкаському державному технологічному університеті сьогодні активно розвиває факультет електронних технологій і робототехніки, представники якого беруть активну участь у форумах, олімпіадах і змаганнях з робототехніки різних рівнів і посідають призові місці. Зокрема, на базі факультету електронних технологій і робототехніки минулоріч відбувся форум «Робототехніка в нашому житті», а цьогорічний «Робофест ЧДТУ-2019» зібрав представників близько тридцяти освітніх закладів області.