Ви тут: ЧДТУ Новини Вже завтра у ЧДТУ пройде День кар’єри ЄС
Середа, 22 травня 2019 10:13

Вже завтра у ЧДТУ пройде День кар’єри ЄС

23 травня 2019 року уперше в місті Черкаси Представництвом Європейського Союзу в Україні та Черкаським державним технологічним університетом за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, Черкаського обласного центру зайнятості та Черкаського міського центру зайнятості проводиться День кар’єри ЄС.
Мета заходу – поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді в Черкасах та Черкаській області в контексті європейської інтеграції України.
У межах Дня кар’єри ЄС в місті Черкаси відбудуться:
10:30 – 10:50 Відкриття заходу (Площа знань ЧДТУ)
10:30 – 13:30 Робота «Ярмарку вакансій» та Презентація спеціальностей ЧДТУ (Площа знань ЧДТУ)
11:00 – 12:30 Панельна дискусія «Найкращі професії сьогодення: чому варто інвестувати час зараз» (1 корпус, конференц-зал)
11:00 – 12:30 Дискусійний майданчик «Дигіталізація в моїй професії: нові перспективи чи проблеми на ринку праці майбутнього?», німецько-українські зустрічі молоді «MEETUP!» (1 корпус, ауд. 804)
13:00 – 16:00 Тренінги: «Програма Еразмус+: особливості подачі документів та участі» (1 корпус, конференц-зал); «Самопрезентація за європейськими стандартами: резюме, співбесіда, відео резюме, інтерв’ю» (1 корпус, ауд. 704); «Робота твоєї мрії: мотивація та визначення напряму діяльності» (1 корпус, ауд. 909).