Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ підбили підсумки Тижня охорони праці
П'ятниця, 26 квітня 2019 13:15

У ЧДТУ підбили підсумки Тижня охорони праці

26 квітня у Черкаському державному технологічному університеті відбулося підсумкове засідання оргкомітету з проведення тижня охорони праці, на якому були підведені підсумки виконання затверджених заходів. Під час засідання відзначено високий рівень організації запланованих заходів та актуальність висвітлених під час проведення Тижня охорони праці питань. До того ж, учасники зібрання обговорили подальші напрямки спільної діяльності профспілкового комітету ЧДТУ й відділу охорони праці та цивільного захисту з метою покращення безпечних умов праці та забезпечення законодавчої складової діяльності університету в напрямку захисту трудових інтересів членів колективу.

Про виявлені недоліки і пропозиції щодо поліпшення стану охорони праці та запобіганню професійних захворювань проінформовано керівництво університету.

Галерея зображень