Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ запрошує містян та гостей міста на Науковий пікнік
Середа, 17 квітня 2019 13:33

ЧДТУ запрошує містян та гостей міста на Науковий пікнік

18 квітня о 13:00 у сквері навпроти Соборної площі розгорнеться Науковий пікнік ЧДТУ.
     Цьогорічну подію відкриватиме унікальний музичний колектив, справжня перлина Рівненщини - «Зразковий дитячий    духовий оркестр «Смига» Дубенської районної державної адміністрації» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Василя Даниловича  Гайдайчука, який завітав до Черкас на запрошення Черкаського державного технологічного університету за організаційної підтримки «Ротарі клубу Черкаси».
     Під час наукового пікніка на вас чекає знайомство та спілкування з адміністрацією вишу, деканами, викладачами, співробітниками та студентами університету. Майбутні студенти та їхні батьки зможуть отримати вичерпну інформацію щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, напрямів та спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в ЧДТУ; дізнатися про деталі навчального процесу, молодіжні проекти та дозвілля студентів.
     Крім цього, у всіх охочих буде нагода взяти участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах, квестах та цікавих тестуваннях.