Ви тут: ЧДТУ Новини Збірна команда ЧДТУ продемонструвала гідні результати на Всеукраїнській олімпіаді з веб-технологій та веб-дизайну
Вівторок, 09 квітня 2019 09:17

Вперше збірна команда студентів кафедри інформаційних технологій проектування факультету інформаційних технологій і систем та кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну захищали честь Черкаського державного технологічного університету в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Веб-технології та веб-дизайн», що проходив у ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м.Дніпро).
        В Олімпіаді взяли участь 70 студентів із 20 закладів вищої освіти 13 міст України: Житомир, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Луцьк, Маріуполь, Мелітополь, Рівне, Суми, Харків, Київ, Черкаси, Тернопіль. Реєстрація учасників відбувалася за двома секціями: «Веб-технології» та «Веб-дизайн».
     Кафедру дизайну  під керівництвом доктора мистецтвознавства, професора Інни Яковець представляли студентки магістратури Валерія Столяренко і Ольга Поліщук (група мДЗ-41:), кафедру інформаційних технологій проектування під керівництвом к.т.н., доцента Ольги Кравченко – студенти групи ІТП-153: Дмитро Годз, Роман Кривенко, Владислав Печерний і студент групи КТ-151 Андрій Орєхов. Студенти Черкаського державного технологічного університету гідно змагалися зі вже досвідченими суперниками.
       За результатами олімпіади та оцінок неупередженого журі були оголошені рейтинги учасників. Голова журі професор Д. Г. Зеленцов подякував усім учасникам та їхнім керівникам за участь в Олімпіаді, щиро привітав переможців і побажав подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності. Всі учасники отримали сертифікати, а переможці були нагороджені дипломами.
        Окремою грамотою від журі та організаційного комітету «За креативне дизайнерське рішення при створенні макету веб-сторінки»  нагороджена студентка кафедри дизайну Валерія Столяренко.
       Варто зазначити, що наразі вже згуртована команда Черкаського державного технологічного університету працює над оновленням офіційного сайту ЧДТУ.