Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ визначили переможців Весняного Кубку ректора ЧДТУ з футзалу
Вівторок, 26 березня 2019 10:45

У ЧДТУ визначили переможців Весняного Кубку ректора ЧДТУ з футзалу

21 березня на базі Черкаського державного технологічного університету завершилися змагання з футзалу серед команд навчальних закладів м. Черкас за Кубок ректора ЧДТУ, присвячені Дню університету.

За результатами напруженої боротьби перше місце посіла команда Черкаського державного технологічного університету-1, друге місце – команда Черкаського державного технологічного університету-2, третє місце – команда Черкаського політехнічного технікуму, четверте місце – збірна команда Черкаського інституту банківської справи та Черкаського державного бізнес коледжу, п’яте місце  – команда Черкаського професійного ліцею, шосте місце – командаЧеркаського автодорожного коледжу.

Шостий рік поспіль Кубок ректора ЧДТУ залишається в Черкаському державному технологічному університеті.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній нагородив призерів грамотами та солодкими призами від профспілкового комітету ЧДТУ, а головний суддя змагань Павло Кандиба подякував учасникам за хорошу та яскраву гру.

Команди  Черкаського державного технологічного університету до змагань готували старший викладач Павло Кандиба та Богдан Кулініч.

Вітаємо переможців та тренерів команд!