Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ черкаські школярі познайомилися зі спеціальністю «Екологія»
Четвер, 07 березня 2019 09:22

У ЧДТУ черкаські школярі познайомилися зі спеціальністю «Екологія»

Надзвичайно цікавий і насичений захід відбувся на кафедрі екології будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету, оскільки до кафедри завітали учні 7-А класу Черкаської загальноосвітньої школи №15, щоб познайомитися із професією еколога.
Гамірний колектив 28 учнів разом із вчителем біології Світланою Щербиною взяли участь у майстер-класах із визначення нітратів у ранніх овочах, змогли попрацювати із натуральними індикаторами, визначали якість молочних продуктів та разом із студентами визначали органолептичні характеристики питної води та визначали її мінералізацію.
     Майже дві години роботи в лабораторіях промайнули, як одна мить. Отримавши завдання до виконання в школі, натхненні і задоволені юні науковці довго обговорювали побачене і ставили безліч запитань.Викладачі кафедри екології отримали новий досвід і задоволення від роботи із школярами.