Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ волонтерка з Німеччини проводить практичні мовні заняття
Середа, 06 березня 2019 10:00

У ЧДТУ волонтерка з Німеччини проводить практичні мовні заняття

Комунікативна методика – найкращий метод опанування іноземної мови. Найефективніше цей метод може себе зарекомендувати у випадку комунікації безпосередньо з носієм мови – людиною, що досконало володіє мовою на всіх її рівнях, може допомогтикраще опанувати екстралінгвістичні чинники, а саме зануритисяв іншомовну культуру, мистецтво, побут, повсякденне спілкування.
      На кафедрі романо-германської філології та перекладу факультету гуманітарних технологій ЧДТУ практичні заняття проводить
волонтер, дипломований перекладач, викладач німецької мови з міста Веймар, що у Німеччині, пані Ульріке Гертель. Під час занять студенти перевтілюються у різноманітні ролі відповідно до ситуації спілкування, що захоплює їх набагато більше, ніж традиційні методи навчання. Ефективність виявляється в тому, що студенти відразу починають не тільки говорити, але навіть думати німецькою мовою, легше опановують лексику, покращують вимову, долають мовні, культурні та психологічні бар'єри.