Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ підписав угоду про співпрацю з турецьким закладом вищої освіти
Четвер, 28 лютого 2019 09:44

ЧДТУ підписав угоду про співпрацю з турецьким закладом вищої освіти

27 лютого в Черкаському державному технологічному університеті відбулася зустріч делегації з Туреччини, представників Університету цивільної авіації Туреччини (University of Turkish Aeronautical Association) на чолі з координатором Служби міжнародних відносин і програми «Erasmus» Хайдаром Атешем, з адміністрацією ЧДТУ.
      Університет цивільної авіації Туреччини – вищий навчальний заклад, який  посідає високі сходинки в рейтингу кращих закладів вищої освіти Туреччини.
      Під час зустрічі обговорено напрями співробітництва в освіті та науці,  питання обміну студентами та викладачами, можливості реалізації програми подвійних дипломів.
    У межах візиту представників турецького навчального закладу підписано угоду про співпрацю в науці та освіті між Черкаським державним технологічним університетом і Університетом цивільної авіації Туреччини. Ця угода є початковим етапом подальшого ефективного співробітництва та реалізації спільних проектів.