Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відкрилася виставка робіт студентів-дизайнерів
Середа, 27 лютого 2019 08:58

У ЧДТУ відкрилася виставка робіт студентів-дизайнерів

26 лютого в Черкаському державному технологічному університеті в аудиторії 712-1 к. відкрилася виставка робіт студентів кафедри дизайну, які навчаються за освітньою програмою «Дизайн одягу». На виставці представлені студентські роботи, об’єднані тематично «Шляхами образотворення». В експозиції представлені роботи з дисциплін «Основи композиції та проектної графіки» (1 курс) і «Дизайн-проектування» (2-5 курси), які викладають канд. мист., доцент, професор кафедри дизайну Лагода О.М., старші викладачі Куліш Т.А. та Хабарова І.М.
      Роботи демонструють шлях зростання молодого фахівця дизайнера одягу, формування його креативної авторської графіки, засвоєння  різних спеціальних технік виконання та методів проектування костюма. Яскраві колорити,  емоційні образи, оригінальні концепції та авторська графіка створили святковий настрій.
      Запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку, яка буде діяти у Черкаському державному технологічному університеті до 18 березня 2019 року.