Ви тут: ЧДТУ Новини Першокурсники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ проходять практику на Закарпатті
Середа, 06 лютого 2019 16:12

Цьогоріч студенти 1 курсу спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» проходять туристичну практику на Закарпатті. Протягом першого дня практики студенти відвідали туристичний комплекс «Воєводино», де ознайомилися з готельними номерами. Туристичний комплекс відомий своїми атракціями: катання на лижах, ловля  форелі, купання в чанах. Практиканти побували у графському парку династії Шенборнів, колишній резиденції графів Шенборнів, яку сьогодні часто відвідують туристи. А ще тут лікуються люди, хворі на серцево-судинні захворювання, оскільки з 1946 року на території цих володінь розмістився санаторій «Карпати». Свій перший день практики студенти завершили дегустацією закарпатських гастрономічних страв у корчмі «Підкова».

Другий день туристичної практики студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ пройшов теж досить активно. Студенти побували у туристичному комплексі «Теплі води» в селі Велятино, здійснили переїзд до селища Нижнє та відвідали «Селиську сироварню», де ознайомилися з процесом виготовлення сиру за швейцарською технологією та провели його дегустацію. Крім цього, практиканти завітали до колиби «Опришків» і взяли участь у театралізованій виставі «Закарпатські вечорниці», а на завершення другого дня практики провели вечерю-дегустацію гастрономії Хустського району.