,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студентка ЧДТУ здобула срібло на Чемпіонаті України
Середа, 06 лютого 2019 09:13

Студентка ЧДТУ здобула срібло на Чемпіонаті України

Студентка ЧДТУ здобула срібло на Чемпіонаті України
       З 29 січня по 04 лютого 2019 року у місті Львів, на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України  відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів. У змаганнях брали участь 255 спортсменів-лучників, які представляли  14 областей України та місто Київ. Учасники змагалися у категорії класичний та блочний лук.
         Чемпіонат України був одним із етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрільби з лука, які в подальшому братимуть участь у відбіркових змаганнях та боротьбі за право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука, який відбудеться 26 лютого – 2 березня 2019 року в турецькому місті Самсун.
      Студентка Черкаського державного технологічного університету ІІ курсу спеціальності «дизайн»,  майстер спорту України Єлизавета Сікало стала срібною призеркою змагань серед юніорів, поступившись у фінальній напруженій дуелі  Єві Булах  лише за додатковою стрілою 5:6 (9:10). Єлизавета – вихованка КДЮСШ №2 ЧМР. Тепер спортсменка буде виборювати перепустку  у складі збірної України на чемпіонат Європи.  
        Вітаємо Єлизавету з перемогою та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!