,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини 5 грудня — Міжнародний день волонтера
Середа, 05 грудня 2018 09:27

5 грудня — Міжнародний день волонтера

5 грудня — Міжнародний день волонтера

Міжнародний день волонтера відзначається щорічно 5 грудня з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

1859 рік вважається роком виникнення волонтерського руху у світі. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року.

Відповідно до статистичних даних, оприлюднених Організацією Об’єднаних Націй, у всьому світі нараховується близько 140 мільйонів волонтерів.

Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у різноманітних акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва. Досить часто волонтери ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф, природних катаклізмів чи інших надзвичайних ситуацій.

Сьогодні викладачі, співробітники та студенти Черкаського державного технологічного університету активно долучаються до волонтерської діяльності, зокрема студенти кафедри соціального забезпечення за сприяння та підтримки завідувачки Інни Журби самовіддано допомагають тим, хто цього потребує.

Вітаємо зі святом всіх, хто за покликом серця йде на допомогу іншим та присвячує суспільству свій талант, час та енергію, не вимагаючи винагороди.

 

Галерея зображень