Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ говорили про важливість донорства
Вівторок, 04 грудня 2018 15:04

У ЧДТУ говорили про важливість донорства

У Черкаському державному технологічному університеті відбулася відкрита лекція  «Життя в твоїх руках», присвячена Дню боротьби зі СНІД. Співробітники ТОВ «Черкаси-плазма» розповіли аудиторії про важливість донорства, пояснили, чому здавати кров безпечно і навіть корисно.

Для багатьох людей донорська кров це єдиний шанс вижити в критичному стані. Кров не можливо виробити, видобути, як корисну копалину, нею можна лише поділитися, наголосила завідувачка відділу заготівлі крові та її компонентів Світлана Тринько.

Світлана Віталіївна також поінформувала, хто саме може бути донором, як правильно готуватися до здачі крові, яким чином проходить така процедура.

Наприкінці зустрічі всі присутні мали можливість поставити запитання лектору та отримати вичерпні відповіді.